Profesjonalne szkolenie kadr

ORGANIZACJA EVENTÓW SPORTOWYCH

Szkolenie z promocji i kreowania wizerunku placówki oświatowej - ZOSTAŃ LIDEREM REKRUTACJI ! Pora na podsumowanie.

2018-03-05 11:10:57

2 marca -  pobudka i szybka kawa. Taki mały rytuał o poranku. A potem to się dopiero zaczęło. Szybko, szybko i coraz szybciej. Ostatnie przygotowania do szkolenia z promocji i  kreowania wizerunku placówki oświatowej zakończyliśmy jednak przed czasem. Mogliśmy już tylko czekać na pierwszych gości i wiedzę, którą miał się podzielić z nami Pan Sławomir Waśniewski.

Godzina 10:00 wybiła i zaczęło się, no może 5 minut później.

Od początku było bardzo dynamicznie, Pan Sławek nadał tempo i trzymał je do końca. Wiecie jak to jest multum ciekawostek do przekazania, a czas goni. Zresztą uczestnicy szkolenia mieli bardzo sprecyzowane oczekiwania i dokładnie wiedzieli czego potrzebują. Szkolenie zostało dopasowane do tych wymagań.

I tu należą się specjalne podziękowania, które kierujemy do Pana Sławomira Waśniewskiego, za to, że nie dał nam się nudzić, a przede wszystkim za ten ogrom informacji. Nie zabrako też chwil z uśmiechem winkza które też dziękujemy.​

Jeszcze raz życzymy wszystkim obecnym na szkoleniu Paniom i Panom samych sukcesów.  Powodzenia w rekrutacji jak i wszelkich działaniach marketingowych.

Do zobaczenia smileyyessmiley