Profesjonalne szkolenie kadr

ORGANIZACJA EVENTÓW SPORTOWYCH

O Firmie

Firma SPORT-EDUKACJA powstała z myślą o szeroko pojętych środowiskach sportowych. Organizując rózne formy szkoleniowe chcemy pomóc Wam wykonywać tą pracę jeszcze lepiej i z pasją, która towarzyszy wszystkim ludziom sportu.  W trakcie szkoleń wykorzystujemy nowoczesną myśl szkoleniową, czy też przekazujemy wiedzę o innowacyjnych środkach treningowych, które urozmaicą i uatrakcyjnią Wasze zajęcia.
Firma SPORT-EDUKACJA wspiera trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, menadżerów, zawodników i działaczy sportowych - organizując i współorganizując dla nich szkolenia i warsztaty, kursy trenerskie, wykłady​.

Dodatkowym naszym celem jest promocja działań i postaw prozdrowotnych oraz zachowań kształtujących zdrowy i sportowy styl życia w każdym wieku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy zorganizować zamówioną formę szkolenia lub inną ciekawą imprezę sportową. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Paweł Podgórski - dyplomowany menedżer sportu, trener I klasy piłki nożnej z licencją UEFA A, mgr wychowania fizycznego – nauczyciel dyplomowany. Na co dzień pracuje w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej jako nauczyciel i trener klas sportowych Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej. Trener edukator Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz członek Zespołu Kształcenia Licencjonowanych Trenerów w Polskim Związku Piłki Nożnej. Wykładowca na specjalistycznych kursach trenerskich i instruktorskich organizowanych przez PZPN, ZZPN, Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki oraz Polską Akademię Sportu. Ekspert w Komisji Oceniającej Projekty w ramach RPO województwa zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 w dziedzinach: edukacja i sport. Trener grup młodzieżowych oraz trener koordynator w Klubie Sportowym Stal Szczecin w latach 1998-2007. Dodatkowe kwalifikacje i przygotowanie zawodowe: studia podyplomowe – organizacja i zarządzanie oświatą, zarządzanie zasobami ludzkimi w szkole, zarządzanie projektami współfinansowanymi z EFS i pozyskiwanie środków z różnych programów UE, ukończone Studium Marke tingowego Zarządzania Przedsiębiorstwem – zarządzanie wizerunkiem i promocją przedsiębiorstw. Pasjonat sportu oraz profesjonalnego kształcenia i szkolenia sportowego na wszystkich płaszczyznach.

 

 

 

Aleksandra Podgórska -  w zespole SPORT-EDUKACJA jest również specjalistka od rzeczy trudnych i nowych :). Nowych, gdyż w krotkim czasie pokochałam, choć jeszcze nie wiadomo czy miłością wzajemną social media.Stąd spotkać nas możecie na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Z wielkim zaangażowaniem obmyślam grafiki, tworzę plakaty, krótkie filimiki i to co sprawia mi największą frajdę, robię zdjęcia, które potem wykorzystuję w naszych projektach.Czasem przerabiam je w każdą możliwą stronę, aby ostateczny efekt był "zadowalający". Kocham rozmawiać, jestem pierwszorzędną gadułą. Pasjonatką angielskiego.Cenię sobie współpracę i w tym kierunku zawsze zmierzam. Przez wiele lat związana byłam ze szkolnictwem wyższym, z wykształcenia jestem socjologiem i pewnie stąd moje zamiłowanie do analiz, statystyk i liczb. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach m.in. w  szkoleniu akredytowanym przez ADM Group LTD - Prince 2 Foundation, zarządzaniu zespołem pracowniczym w ramach projektu "Modelowo Zarządzana Uczelnia", delegowaniu zadań w zespole, komunikacji interpersonalnej, z ekonomią w tle, kursie mentora - współczesnego wykładowcy etc.