Profesjonalne szkolenie kadr

ORGANIZACJA EVENTÓW SPORTOWYCH

Szkolenie z ekspertem MEN dr hab. Dorotą Groffik, prof. nadzw. - post factum

2018-04-16 10:10:09

6 kwietnia br. to był piątek, piąteczek, piątunio doskonała data na szkolenie. Tym razem przygotowaliśmy tzw. bombę dla nauczycieli wychowania fizycznego - spotkanie z ekspertem MEN ds. reformy programowej wf - Panią dr hab. Dorotą Groffik, prof. nadzw. AWF im. J.Kukuczki w Katowicach.

I była to prawdziwa bomba, ale wypełniona wiedzą pierwszego gatunku. Pytaniom i przykładom z życia nauczyciela wychowania fizycznego nie było końca, gdyż życie pisze na bieżąco takie scenariusze z którymi nauczyciel musi się zmierzyć i się mierzy, ale czasem potrzebuje wsparcia. Pani Profesor z wielką pasją opowiadała nie tylko o reformie programowej, ale także o różnych intrygujących formach prowadzenia zajęć. Podejrzewam, że byłaby w stanie zachęcić do zajęć niejednego 'leniuszka" i zarazić miłością do wychowania fizycznego. 

smileysmileysmiley

Na naszych szkoleniach staramy się przygotować zawsze jakąś niespodziankę i tym razem tak było. Dzięki dobremu duchowi Tomkowi Kławsiuciowi przygotowaliśmy dla uczestników i osób towarzyszących bilety na mecz STOCZNIA SZCZECIN VS JASTRZĘBSKI WĘGIEL.

Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szkolenia okazali się również bardzo dobrymi kibicami, gdyż STOCZNIA SZCZECIN wygrała mecz.

 

Dziękujemy wszystkim obecnym nauczycielom za super towarzystwo!yes