Profesjonalne szkolenie kadr

ORGANIZACJA EVENTÓW SPORTOWYCH

Post factum konferencji dla nauczycieli wychowania fizycznego: Trzy Filary pracy nauczyciela WF

2019-02-26 12:52:38

25 lutego filary wcale nie zachwiały się, nadal trzymają się mocno. Jednak co innego tego dnia było ważniejsze. Przede wszystkim praktyczne wskazówki, które otrzymali nauczyciele wychowania fizycznego, porady jak rozwiązywać problemy nie do rozwiązania i jak radzić sobie z dokumentacją, a przy okazji nie zatracić się w niej.

To co wielu uczestników podkreślało - najważniejsze jest uczenie się na konkretnych przykładach zaczerpniętych z codziennej praktyki nauczyciela, możliwosć uzyskania odpowiedzi na zdarzenia, z którymi spotykają się i czerpanie z dobrych praktyk, a nie tylko teoretyzowanie. 

Tematyka szkolenia była typowo oparta na przepisach, ale już sposób prezentacji tylko praktyczny - poparty wieloma przykladami z własnego doświadczenia gościa specjalnego spotkania - dr Dariusza Pośpiecha.

I to chyba najważniejsze gdy nie skupiamy się na definicjach, teoriach, a próbujemy opowiedzieć o przepisach na konkretnych przykładach.

 

Jak zawsze cieszą nas pozytywne opinie po szkoleniu, gdy piszecie i mówicie, że spełniło Wasze oczekiwania i jesteście zadowoleni.

Mamy nadzieję, że z tego worka wielu infomacji zaczerpniecie to co dla Was najważniejsze.

Osobne podziękowania kierujemy do Pana dr Dariusza Pośpiecha, który potrafił zrobić praktykę z teorii i zadbał o dobrą atmosferę szkolenia.

 

Życzymy Wam powodzenia w dalszej pracy i zapraszamy na kolejne wydarzenia.