Profesjonalne szkolenie kadr

ORGANIZACJA EVENTÓW SPORTOWYCH

Jak było na warsztatach z Rafałem Kubów?

2019-04-17 21:11:43

13 i 14 kwietnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć Rafała Kubów na dwóch szkoleniach; Swiadome Kształtowanie Pewności Siebie i Inteligencja Emocjonalna jako Kluczowa Kompetencja Trenera. Powiemy tylko, że oba warsztaty zakończyły się brawami.

Dziękujemy Rafałowi Kubów za zabranie nas w rejs po zakamarkach i tajnikach inteligencji emocjonalnej i wskazanie wielu ścieżek do pewności siebie, a wszystkim uczestnikom za ducha walki i chęć poznawania nowych obszarów psychologii sportu i treningu mentalnego.
WIELKIE GRATULACJE I BRAWA DLA WSZYSTKICH!

 

I jeszcze słów parę od Rafała Kubów.

"W mojej pracy bardzo cenię to, że mam okazje poznawać wspaniałych ludzi z różnych zakątków Polski. Każdy z uczestników warsztatów które prowadzę jest równocześnie dla mnie nauczycielem, który inspiruje do tego, żeby być coraz lepszym nauczycielem.

Dzisiaj miałem kolejną okazję, aby podzielić się swoim punktem widzenia na role inteligencji emocjonalnej w życiu trenera. Polepszając relację z samym sobą potrafimy nawiązywać pełniejsze relacje z innymi, a od zdrowych relacji z innymi ludźmi zależy m.in. jakość naszego życia. Relacje pełne zaufania i empatii nie zawsze sprawią, że wyszkolimy mistrza, ale zawsze mamy szanse wychować dobrego człowieka.

Dziękuje Sport-Edukacja za zaufanie i bardzo dobrą organizacje warsztatów.

Dziękuje uczestnikom za aktywność i zaangażowanie. Życzę powodzenia we wdrażaniu poznanej wiedzy w życiu zawodowym i nie tylko "

pozdrawiam Rafał Kubów